Nasi Opiekunowie

Opiekunowie indywidualni

  • Agatka Drożdż - Panda mała
  • Aleksandra Wardzińska – Lemur wari
  • Alicja Bień - Dikdik
  • Dominika Lewacka - Marmozeta złotogłowa
  • Ewa Danielak - Ryś
  • Ewa Wilczyńska-Płonka - Żbik
  • Hanna Zdanowska - Lemur katta Julian
  • Jakub Ligocki – Pingwin przylądkowy
  • Jarosław Matusiak - Tapir
  • Joanna Lutosławska-Walasek - Tapir Sven (Magdalena i Mateusz)
  • Joanna Wagner - para Kapibar
  • Krystyna Poklewska i Daniel Parra-Poklewski – Lemur
  • Magdalena Witczak z synem Kajetanem – Binturong
  • Małgorzata Niemczyk - Wielbłąd
  • Marianna Cieślak - Kajman okularowy
  • Marta Piaszczyk - dwa Lemury katta
  • Paweł Drożdż (Agatka Drożdż) - Panda mała
  • Piotr Kowalski - Kapibara
  • Ryszard Kowski - Kinkażu
  • Stefan Marasek i Elena Dvinskikh - Żbik
  • Anna Harasz - Żbik
  • Adam Malinowski - Panda mała
  • Apolonia Dubownik - Langur jawajski
  • Aneta Antosiak z Córką Dominiką - Binturong, Hirara
  • Damian Raczkowski - Lew azjatycki
  • Magdalena Gabryś - Surykatka
  • Dział Woda Decathlon Pasaż Łódzki - Arirania amazońska
  • Joanna Najbor - Nestor Kea
  • Kasia Adamczewska - Pancernik włochaty
  • Hubert Moszczyński - Panda mała
  • Magdalena Jarosińska - Żyrafa
  • Michał Pieruń - Makak wanderu
  • Paweł Szafaniak - Wielbłąd dwugarbny
  • Anna Adela Górecka - Lemur katta
  • Anna Siwińska - Lemur katta
  • Anna Siwińska - Tygrys amurski
  • Dorota i Damian Awgul - Leniwiec
  • Tytus Domański - Leniwiec
  • Dagmara Bogucka - Hirara
  • Agnieszka Pietrzak - Pigmejka
  • Anna Nowakowska - Żyrafa
  • Klaudia Zawada - Daniel
  • Dominika Kotarska - Kapibara, Gwanako
  • Małgorzata Knap - Wielkomysz

Placówki edukacyjne

  • Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego - Puchacz
  • Przedszkole Miejskie nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim - Puszczyk mszarny
  • Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi - Kameleon
  • Przedszkole Miejskie nr 206 w Łodzi - Kangur rudy (Rada Rodziców)
  • Przedszkole Miejskie nr 215 w Łodzi - Kameleon (Rada Rodziców)
  • Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody przy SP nr 1 w Łodzi - Surykatka
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Łodzi, Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody-Surykatka
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi - Orłan
  • Szkoła Podstawowa 91 w Łodzi - Kangur
  • Szkoła Podstawowa nr 122 w Łodzi – Kapucynka czubata
  • Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi - Panda mała
  • Szkoła Podstawowa nr 173 w Łodzi - Koza karłowata
  • Szkoła Podstawowa nr 175 w Łodzi - Surykatka
  • XXIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi – Pancernik włochaty
  • Przedszkole Miejskie nr 112 -Surykatka
  • Szkoła Podstawowa nr 7 - Fenek
  • Szkoła Podstawowa  nr 164 - Lew azjatycki
  • Zespół Szkół nr 1 w Zgierzu im.Jakuba Stefana Cezaka - Lemur katta
Facebook
Instagram